MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 9636144
nr 963 6144
Chiffonjé
1800-tal, Björkrot, längd: 110 cm, djup: 51 cm, höjd: 157 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 25 maj 2015
kl 21:01:28
4.800 kr
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
5.200 kr